Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kaniasiatka pokonała lidera

› Sport i rekreacja› Drużynowe 10 dni temu    16.11.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. S.Hajduk

Siatkarki UKS Kaniasiatka Gostyń awansowały na drugie miejsce w tabeli trzeciej ligi. W sobotę we własnej hali drużyna Kariny Mierzyńskiej-Gry pokonała dotychczasowego lidera z Trzcianki. 
W sobotę Kaniasiatka Gostyń podejmowała we własnej hali MKS Trzcianka. Przyjezdna drużyna po pięciu kolejkach była liderem rozgrywek, choć trzeba pamiętać, że nie wszystkie zespoły miały rozegraną taką samą liczbę spotkań. Pierwszego seta mocno rozpoczęły zawodniczki przyjezdne. Uzyskały kilka punktów przewagi i wydawało się, że wygrają tę partię. Mecz się wyrównał i w końcówce seta kibice, którzy oglądali relacje live, byli świadkami ogromnych emocji. Jedna i druga strona miała piłkę setową, jednak wygrała Kaniasiatka. Kolejne dwa sety były zacięte, ale nie aż tak. Kaniasiatka wygrała do 18 i 19. Po zwycięstwie za trzy punkty drużyna Kariny Mierzyńskiej-Grys awansowała na drugie miejsce w tabeli. Kaniasiatka ma jeden punkt straty do SPS Libero Pleszew. Lider ma jednak dwa spotkania rozegrane więcej.

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

Kto najlepiej wypadł w klasie okręgowej?

UKS Kaniasiatka – MKS Trzcianka 3 : 0 (28 : 26, 25 : 18, 25 : 19)
Kaniasiatka: Gubańska, Walczyk, Jędryczka, Bebich, Stępień, Skoracka, Hajduk, Wagner-Gubańska, Mierzyńska-Grys (L), Bodzioch (L)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!