Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Karambol na drodze

› Wypadki 8 miesięcy temu    15.11.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Na miejscu działa straż, policja i zespół ratownictwa medycznegoKrobia. Na miejscu działa straż, policja i zespół ratownictwa medycznego fot. Łukasz Szolc

Około godziny na 14.00 na trasie Krobia-Pudliszki doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Według ustaleń policji kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Passat kobieta wjechała w tył jadącego przed nią audi A4. Siła zderzenia sprawiła, żę audi "pojechało" do przodu. Na jego drodze znalazł się z kolei opel astra, który po uderzeniu trafił w innego volkswagena - golfa.

Trzech kierujących to mieszkańcy powiatu gostyńskiego. Natomiast kierowca golfa to mieszkaniec Legnicy. Żaden z czterech uczestników karambolu nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Czytaj także: o tragedii w jednej z gostyńskich piwnic

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!