Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kawałek serca wkładany w każdą pracę

› Społeczeństwo ponad rok temu    3.04.2015
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Życie Gostynia numer 14/2015

Doba trwająca więcej niż 24 godziny to marzenie wielu osób. Także mieszkanki Starego Belęcina, która uwielbia spędzać czas w domu. Nie siedzi jednak bezczynnie, ma pasje, które zabierają jej większość czasu. Kinga Leonarczyk wraz z mężem prowadzą Lawendową Manufakturę. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?

Na co dzień jest instruktorem decoupage i mimo mieszka tuż za granicą naszego powiatu, chętnie współpracuje z obydwoma wioskami tematycznymi (Ziołowieś Pępowo i Łaciata Wieś Głuchów) z powiatu gostyńskiego. Z niecierpliwością oczekuje czerwca, kiedy to zakwitnie jej ukochane, lawendowe pole.

 

Gdy lawenda nie kwitnie, jej czas zajmuje decoupage oraz szycie. Jak sama o sobie mówizawsze lubiła coś zmieniać, tworzyć, ozdabiać. Przygoda z dekoracją przedmiotów rozpoczęła się 56 lat temu, inspiracje i wskazówki czerpała z internetu. W końcu postanowiła ukończyć profesjonalne kursy z decoupage, aby móc samemu organizować warsztaty i spotkania.

 

Jak duże jest lawendowe pole? Do czego używa się lawendy? Jaką rolę pełni nowy nabytek - baranek? Odpowiedzi na te (i inne) pytania znajdziesz w najnowszym wydaniu Życia Gostynia, które zawiera obszerny dodatek świąteczny i wiele ciekawych artykułów!

 

W numerze znajdziesz także:

Terapia pijawkowa sposobem na wiele dolegliwości

Pisklaki wymagają szczególnej opieki

Zmysł artystyczny miała już w genach

Wózki retro z nowym życiem

Mamy moc i potencjał na złoto

Z miłości do tworzenia

 

Szukasz ciekawych przepisów na święta? Kliknij i wejdź na HOTblog

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kamil kantecki
ponad rok temu 1
jako dyrektor uważam że najważniejsze są znajomości i układy Ważne jest też stosowanie odwróconego marksa i engelsa Czyli gnębienie nieznajomy lubię też sobie przyćpać a jako brygadzistów wybieram kryminalistów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji