Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kiedy pojawił się ogień, w domu przebywali nastoletni mieszkańcy

› Aktualności ponad rok temu    25.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gumienice, Pogorzela. Pozar budynku jednorodzinnego w GumienicachGumienice, Pogorzela. Pozar budynku jednorodzinnego w Gumienicach fot. fot. B. Bujak

Straż pożarna z Gostynia i Pogorzeli pracuje przy gaszeniu pożaru w Gumienicach (gm. Pogorzela).

Ogień pojawił się w budynku jednorodzinnym dziś około godz. 16.30. W momencie wybuchu pożaru w domu przebywały trzy nastoletnie osoby.

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia przyjechali strażacy z jednostki OSP Pogorzela, rozpoczęli działania. Później dojechała jednostka ratowniczo-gaśnicza z Gostynia. W budynku mieszka 6-osobowa rodzina. Kiedy wybuchł pożar, przebywało w nim trzech nastolatków w wieku od 17 do 18 lat. Kiedy pojawiło się zagrożenie, sami opuścili dom. Pod wpływem ognia spaliło się całkowicie jedno pomieszczenie o wymiarach 5 na 6 m.

Na miejsce zdarzenia dotarł też Piotr Curyk, burmistrz Pogorzeli. Strażacy - dla bezpieczęństwa - zalecili aby podczas nadchodzącej nocy nikt nie przebywał w budynku, dlatego poszukiwany jest lokal zastępczy, w którym mogłaby w tym czasie przebywać rodzina.

 

[AKTUALIZACJA GODZ. 18.10]

Z domu, ktory zniszczył ogień, na zewnątrz wyniesiono meble i inne wyposażenie. Gmina znalazła też lokal zastępczy dla rodziny z Gumienic. Najbliższą noc wszyscy spędzą w kwaterach agroturystycznych. Straty poniesione w pożarze wstępnie oszacowano na ok. 30 000 zł.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!