Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kiermasz i kolędy dla integracji

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    16.12.2014
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Przedszkolaki z gminy Borek podczas bożonarodzeniowego koncertuPrzedszkolaki z gminy Borek podczas bożonarodzeniowego koncertu fot. Agata Fajczyk

Niepowtarzalna bożonarodzeniowa atmosfera panowała wśród uczestników i widzów podczas Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Borku Wlkp.

W niedzielę, 14 grudnia, na scenie restauracji „Impresja” w Borku Wlkp. wystąpiło 225 przedszkolaków z boreckiej gminy. Na widowni kibicowali im gorąco rodzice i dziadkowie.

Koncert kolęd i pastorałek dla przedszkolaków odbył się w Borku pierwszy raz, po kilkuletniej przerwie, a jego zakres objął tym razem całą gminę (wcześniej w przeglądzie brały udział tylko dzieci z przedszkola w Karolewie). - Chcieliśmy zintegrować społeczeństwo. Wróciliśmy do imprezy z inicjatywy rodziców dzieci oraz nauczycieli. Zgłoszone dzieci wystąpiły w sumie w 12 grupach. Każda miała 5 minut na zaprezentowanie kolędy, pastorałki lub innego utworu, związanego z Bożym Narodzeniem - wyjaśniła Renata Matelska, dyrektor Przedszkola Samorządowego „Pod dębem” w Karolewie. Więcej w bieżącym wydaniu "Życia".

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!