Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kiermaszem zainteresowała się także telewizja

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    2.04.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Pępowo. Kiermasz wielkanocny 2019 Pępowo. Kiermasz wielkanocny 2019  fot. A. Twardowska

Nie tylko wystawcy, ale i telewizja odwiedzili niedzielny (31 marca) kiermasz, zorganizowany przez Ziołowieś Pępowo oraz lokalny ośrodek kultury. Na odwiedzających czekały tradycyjnie stoiska z rękodziełem, ozdobami świątecznymi i kawą.

 

Kiermasz przybrał wyjątkowy, bo jubileuszowy charakter. Ziołowieś obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. Goście mieli w czym wybierać.

- Są z nami nowi wystawcy, ale też stałe punkty. Jest pan z Legnicy z produktami ze sklejki, sporo wystawców, którzy szyją zabawki, czy ozdoby zrobione na szydełku – wymieniała Izabela Grzesiak, prezes Ziołowsi.

Dodała, że co roku na kiermaszu można odnaleźć coś nowego. Także nowości pojawiły się w ofercie Stowarzyszenia. Od progu kusił zapach wosku kominkowego o ziołowym aromacie. Można było także kupić wkład przeciw molom do szaf, do odświeżania odzieży.

- Dyrektor Leszek Żelazny zaprosił na wydarzenie TVP Poznań. Ci podchwycili temat i uznali, że to ciekawa sprawa taka wioska tematyczna, sklep zielarski na wsi i organizacja kiermaszu. Postanowili przyjechać i nakręcić o nas reportaż – wyjaśniała Izabela Grzesiak, prezes Ziołowsi.

Ekipa telewizyjna korzystając z okazji, odwiedziła również Farmę Seronada z Babkowic – pisaliśmy o nich TUTAJ.

Z okazji urodzin Ziołowsi, na skwerze przez sklepem stanęła zielona ławeczka.

Więcej w kolejnym Życiu Gostynia.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Właściwy człowiek
  ponad rok temu 1
  BRAWO Panie Dyrektorze:) Widać, że pod Pana egidą ośrodek kultury kwitnie:) Życzę więcej udanych pomysłów i powodzenia:)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji