Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kierowca trafił do szpitala po tym, jak wjechał do rowu i dachował

› Z policji ponad rok temu    30.12.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wypadek tuż za GostyniemWypadek tuż za Gostyniem fot. Czytelnik

Kierowca forda mondeo jest hospitalizowany w gostyńskim szpitalu po dzisiejszym zdarzeniu na trasie Gostyń-Krobia, na wysokości miejscowości Krajewice.

 

Mieszkaniec powiatu rawickiego (28 l.) na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, wjechał na pobocze, następnie do przydrożnego rowu, po czym dachował.

Obecnie przebywa w gostyńskim szpitalu. Jak informuje dyżurny gostyńskiej komendy policji - życiu kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo, ale jego obrażenia jeszcze nie są znane. Mężczyzna podróżował sam.

Czytaj także: o tragedii nad jeziorem. Dwie osoby nie żyją. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ As
ponad rok temu ocena: 100%  1
Najlepiej zostawić samochód bez dozoru, albo chociaż jakiegoś oznakowania że pomoc już nie jest potrzebna. A ludzie się zatrzymują, bo chcą pomóc, szukając poszkodowanego w polu po ciemku. Brawo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji