Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kierowcy, cierpliwości! Remont na krajowej dwunastce w kierunku Leszna

› Społeczeństwo ponad rok temu    21.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

Rozpoczyna się remont jednego z odcinków na drodze krajowej nr 12 Gostyń-Leszno i z powrotem. Każdy kto wybiera się do Leszna powinien uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość.

Utrudnienia związane są z przebudową ul. Kąkolewskiej w Lesznie. Wprowadzono ruch jednokierunkowy, zmieniono organizację ruchu, są objazdy drogi krajowej nr 12 relacji Leszno-Kalisz przez Nową Wieś i Kąkolewo.

Od kilku dni, przy drodze wyjazdowej z Leszna w kierunku Gostynia stoją znaki, które informują o utrudnieniach na DK 12. Z Gostynia do Leszna można dojechać bez większych kłopotów. Gorzej jest z powrotem, wtedy zaczynają się utrudnienia.

O zakończeniu remontu drogi nr 12 w Piaskach - KLIK

Droga wjazdowa do Leszna, biegnąca ul. Kąkolewską - od znaku „Leszno” do Ronda Grzybowo jest jednokierunkowa. Można przejechać tam tylko w stronę Leszna. Prawy pas ruchu, ze względu na remont, jest wyłączony z użytkowania. Wracając z Leszna kierowcy powinni kierować się na Nową Wieś. Tam należy skręcić w lewo i przez Kąkolewo dojechać do krajowej „dwunastki” w stronę Gostynia.

Jak informuje urząd miejski w Lesznie, zadanie jest realizowane w ramach inwestycji pn.: „Przebudowa drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna”.

Generalnym wykonawcą prac jest firma STRABAG Sp. z o.o. Wracający tą drogą z Leszna do Gostynia powinni wziąć pod uwagę, że w godzinach szczytu odcinek drogi krajowej nr 12 w Kąkolewie nie będzie łatwy do przejechania, gdyż jest to droga podporządkowana.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!