Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kobieta w szpitalu, auta zniszczone, ruch utrudniony

› Wypadki ponad rok temu    8.08.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zderzyły się dwa osobowe samochody, poruszające się ul. Starogostyńską w GostyniuZderzyły się dwa osobowe samochody, poruszające się ul. Starogostyńską w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Zderzyły się dwa osobowe samochody, poruszające się ul. Starogostyńską w Gostyniu. Jedną z kierujących karetka odwiozła do szpitala. Ruch na drodze odbywał się jednym pasem.

R E K L A M ABolsius

TUTAJ o wczorajszej STŁUCZCE na ul Wrocławskiej w Gostyniu

Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 12.00. Oba samochody jechały w tym samym kierunku - od strony pływalni w kierunku skrzyżowania z ul. Poznańską. Jedna z kobiet, prowadząca toyotę yaris, zamierzała skręcić w lewo, aby dostać się na parking. Podczas wykonywania manewru poczuła uderzenie w bok samochodu od jadącego za nią forda.

- Kierująca fordem S-max’em nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nią. W ten sposób doprowadziła do zderzenia bocznego samochodów - powiedziała sierz. Marta Ławniczak..

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Ratownicy medyczni zdecydowali, że jedną z kierujących zabierają do gostyńskiego szpitala na badania. - Kobieta uskarżała się na ból głowy. Jesteśmy w trakcie ustalania obrażeń. od tego zależy, czy zdarzenie zostanie uznane za wypadek czy za kolizję - dodaje sierżant Ławniczak.

Ze wstępnych czynności policji, pracującej na miejscu zdarzenia wynika, że kierujące są mieszkankami powiatu gostyńskiego. Podczas podróży były trzeźwe.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!