Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kolejna awaria kanalizacji sanitarnej

› Aktualności ponad rok temu    9.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Przez kilka godzin w środę usuwano awarię kanalizacji sanitarnej przy jednej z posesji ul. Nad KaniąPrzez kilka godzin w środę usuwano awarię kanalizacji sanitarnej przy jednej z posesji ul. Nad Kanią fot. A. Fajczyk

Pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu w środowe przedpołudnie, przy ul. Nad Kanią, płukali niedrożne przyłącze kanalizacji sanitarnej dla jednej z posesji. Niestety, po inspekcji kamerą, okazało się, że prawdopodobnie przyłącze jest zarwane w miejscu jego wkucia do kolektora sanitarnego Dn 200. - W celu usunięcia awarii jesteśmy zmuszeni zerwać w tym miejscu asfalt i wykonać wykop umożliwiający naprawę. W następnym tygodniu, w celu usunięcia zanieczyszczeń, planujemy wykonać płukanie prawie całego odcinka kolektora sanitarnego Dn 200 na ulicy Nad Kanią. Powyższe prace będą realizowane przez kilka dni - informuje Jerzy Pogorzelski, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu.

 

Czytaj także o poprzedniej awarii przy ul. Nad Kanią, która miała miejsce w marcu

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!