Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kolejna szansa na znalezienie pracy

› Aktualności ponad rok temu    3.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. fotolia.com

Mieszkańcy gminy Borek, poszukujący pracy, mają kolejną szansę na znalezienie zatrudnienia w magazynach pod Poznaniem. Firma H&M, działająca w Gądkach zamierza przeprowadzić kolejną rekrutację. Już są 24 osoby chętne, ale wciąż można zgłaszać się i składać CV w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych w Karolewie. Można to również zrobić telefonicznie pod numerem 603 644 378. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w ZUK w Karolewie 14 kwietnia (wtorek), w godzinach od 9.00 do 14.30. - Pracujący w magazynach firmy H&M nie narzekają. Nie ukrywają, że nie jest lekko, ale są zadowolone pod względem finansowym. Twierdzą, że można się  dogadać z przełożonymi na przykład jeśli chodzi o weekendy w pracy - osoby, które mają dzieci mogą liczyć na dni wolne - wyjaśnia Edyta Dolata, prezes ZUK, koordynująca sprawę rekrutacji w H&M. - Jedna z zatrudnionych osób ma szansę zostać liderem od przyszłego tygodnia. A więc wszystko zależy od podejścia ludzi - dodaje.

Dojazdy do Gądek zapewnia firma, autobus odjeżdża z boreckiego rynku codziennie o godz. 4.10. Najprawdopodobniej zorganizowany zostanie jeszcze jeden przystanek - w Koszkowie, ma to ułatwić dostanie się do pracy mieszkańcom tej wioski i sąsiednich miejscowości.

Czytaj także Kto chciał, pracę dostał

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dafavfacs
ponad rok temu ocena: 50%  3
ale sciema, serio. Jakos jak ktos sie juz uczy to nie dadza dni wolnych dla szkoly tylko ze ma sie do szkoly(tryb zaoczny) do 2 tyg a co 2 tyg do pracy, swszystko pieknie ale kiedy odpoczynek mial by byc ?/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Agus
ponad rok temu ocena: 50%  2
No i jest git :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zwolennik
ponad rok temu ocena: 100%  1
Brawo Panie Burmistrzu - w końcu coś się dzieje.. a jednak jak się chce to można. Wielki szacunek dla Pana Rożka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji