Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kolejne powołania siatkarek Piasta Poniec

› Sport i rekreacja› Drużynowe ponad rok temu    19.04.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zawodniczki Piasta otrzymały nominacje od zawodniczek Volley WrocławZawodniczki Piasta otrzymały nominacje od zawodniczek Volley Wrocław fot. Piast Poniec

Kolejne zawodniczki trenujące pod okiem Łukasza Kubeczki, otrzymały powołania do kadry wojewódzkiej. Roksana Rychel i Kasandra Juskowiak zostały zakwalifikowane do kadry Wielkopolski Młodziczek dziewcząt z rocznika 2006.
Zawodniczki Piasta nominacje odebrały z rąk zawodniczek ekstraklasowej drużyny Volley Wrocław:  Aleksandry Gancarz i Aleksandry Rasińskiej. Powołane do kadry województwa Wielkopolskiego zawodniczki udadzą się na początku maja na obóz sportowy, który odbędzie się w Oborzyskach Starych. Kolejnym etapem przygotowań kadry Wielkopolski do rozgrywek będzie wyjazd na obóz sportowy do Karpacza w lipcu. Roksana z Kasandrą rozpoczęły swoją przygodę z siatkówką trzy lata temu. Od samego początku grały ze sobą w dwójkach a następnie w trójkach, nie raz zdobywając dla klubu puchary i medale - mówi o zawodniczkach trener Piasta Poniec Łukasz Kubeczka. 

Zawodniczki Piasta na konsultacji kadry Polski. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!