Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Komu należy się Laur Gostynia?

› Społeczeństwo ponad rok temu    13.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Jeszcze do 15 kwietnia (do środy) w biurze rady miejskiej, mieszczącym się na parterze gostyńskiego ratusza, można zgłaszać kandydatury do nagrody gminy Gostyń „Laur Gostynia”. To najwyższa nagroda, przyznawana przez radę, za wybitne osiągnięcia w zakresie działalności kulturalnej, sportowej, badań regionalnych, przedsiębiorczości, promowania Gostynia w kraju i za granicą, realizacji idei wolontariatu i pracy społecznej na rzecz mieszkańców miasta i gminy. Może być przyznana w kategorii indywidualnej lub zespołowej.

Prawo zgłaszania kandydatur do wyróżnienia przysługuje komisjom branżowym rady miejskiej, organizacjom i stowarzyszeniom działającym na terenie gminy, burmistrzowi Gostynia, radom sołeckim i osiedlowym, grupie 4 radnych oraz grupie przynajmniej 15 mieszkańców gminy. Zgłoszenia powinny być opatrzone stosownym uzasadnieniem zawierającym podstawowe informacje o kandydacie, dane zgłaszających (w przypadku stowarzyszeń także wyciąg z KRS). Do wniosku należy dołączyć pisemną zgodę kandydata.

Wnioski analizowane będą przez komisję w składzie: przewodniczący oraz wiceprzewodniczący rady miejskiej i przewodniczący komisji stałych. Komisja przedstawi projekt uchwały w sprawie przyznania nagrody, ale gostyńscy rajcy mogą zdecydować o nieprzyznaniu nagrody w danym roku kalendarzowym. Szczegółowy regulamin przyznawania nagrody dostępny jest w biurze rady oraz na stronie internetowej www.gostyn.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!