Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Koniec serii

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    12.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zakończyła się świetna passa pogorzelskich piłkarzy. Po serii pięciu zwycięstw podopieczni Wojciecha Nowaka doznali pierwszej porażki w rundzie rewanżowej. Rywalem, który zdołał powstrzymać Lwa okazała się Sarnowianka Sarnowa. Decydujący o losach pojedynku gol padł w 53 min spotkania, kiedy to skutecznym uderzeniem z 20 metrów popisał się K. Krenc. Przyjezdni mieli w tym meczu swoje okazje, jednak tym razem nie potrafili postawić kropki nad „i”. – Po dobrej passie przyszła porażka, choć z pewnością mogliśmy się pokusić w tym meczu choćby o remis, który jak najbardziej był w naszym zasięgu – zakończył trener Lwa Wojciech Nowak.

(luke)

Sarnowianka Sarnowa – Lew Pogorzela 1:0 (0:0)

1:0 Krenc (53’)

Lew Pogorzela: Nawrot – Wielowiejski, Jakubowski, Durak, Ptak, Mazurek (40’ Kędziora, 76’ Malik), Dorczyk, Łopaczyk, Zawodny (46’ Szczęsny), Curyk, Bruder

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!