Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Konkurs dla fanów Pippi

› Kultura i Rozrywka 12 dni temu    28.07.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
75. urodziny Pippi - KONKURS75. urodziny Pippi - KONKURS

W tym roku obchodzimy 75. urodziny Pippi Pończoszanki. Z tej okazji nasz partner – wydawnictwo Zakamarki – zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie.

 

Znajdźcie swoje wyjątkowe czytelnicze miejsce i wyjątkowy sposób czytania i zanurzcie się w lekturze książki o Pippi. Pamiętacie, jak kładła się do łóżka albo jak robiła ciasto na pierniczki? Zupełnie nie tak, jak można by się tego spodziewać.

Wy też nas zaskoczcie tym, w jakim otoczeniu, w jaki sposób, w jakim stroju, z jaką miną można czytać książkę o Pippi! Bądźcie tak pomysłowi, oryginalni i dowcipni jak ona sama!

Następnie upamiętnijcie to czytelnicze wydarzenie, a zdjęcia wyślijcie do wydawnictwa – SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Zdjęcie (lub kolaż) może przedstawiać Was z książką podczas czytania lub samą książkę w miejscu, gdzie przed chwilą ją przeczytaliście.

Prace można wysyłać do 31 sierpnia 2020.

- Najciekawsze prace nagrodzimy – dla zwycięzców mamy atrakcyjne nagrody książkowe od wydawnictw Zakamarki i Nasza Księgarnia, prenumeratę magazynu „Świerszczyk” oraz termosy z wizerunkiem Pippi firmy Primus – mówi Beata Witoń z wydawnictwa.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!