Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Koronawirus. Nie mamy zakażonych mieszkańców

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    25.03.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Koronawirus - raportKoronawirus - raport fot. fotomontaż M. Mostowy

Jest poranny raport sanepidu.

Według niego 131 mieszkańców powiatu gostyńskiego, zgodnie z decyzją administracyjną, odbywa kwarantannę. 172 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym, a 1 osoba leży w szpitalu zakaźnym w Poznaniu. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, na tyle ile to możliwe, gdyż nie zanotowano w naszym powiecie potwierdzonych przypadków koronawirusa.

Ministerstw Zdrowia potwierdziło wczoraj 152 nowe przypadki zakażeń koronawirusem w Polsce. W sumie w kraju jest już 901 zakażonych mieszkańców . Dziesiąta osoba, która zmarła to 71-letni mężczyzna ze szpitala w Cieszynie

Do tej pory w Wielkopolsce stwierdzono 44 zakażenia koronawirusem, dwie pacjentki w wieku 57 i 37 lat zmarły. 

Przypominamy - rząd zaostrzył zasady odbywania społecznej kwarantanny, które obowiązują od dziś - 25 marca do 11 kwietnia włącznie. Wprowadzono miedzy innymi ograniczenia w przemieszczaniu się, całkowity zakaz zgromadzeń, dyscyplinę podczas przejazdu autobusem czy tramwajem - CZYTAJ TUTAJ.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sheridavis
2 miesiące temu 2
Nice. I would like to share it with my friends. I hope you will continue your works like this .Keep up the excellent work. You have a magical talent of holding readers mind. That is something which can’t be given to all by god . Keep it safe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polak
2 miesiące temu 1
Kontrolować osoby objęte kwarantanną. Szczególnie też wioski bo jak widać wychodzą a powinni siedzieć w domu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji