Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Koronawirus. Śmierć kolejnego mężczyzny

› Społeczeństwo miesiąc temu    18.09.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adobe Stock/fotomontaż M. Mostowy

Z raportu biura wojewody wielkopolskiego wynika, że w ciągu doby w Wielkopolsce przybyły kolejne osoby zakażone koronawirusem. W tej grupie blisko połowa to mieszkańcy powiatu gostyńskiego.

Mamy w województwie w sumie 75 przypadków zakażeń, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi przypadki zakażeń w Wielkopolsce. Wśród tych chorych jest 30 mieszkańców z powiatu gostyńskiego. To kobiety i mężczyźni w wieku od 43 do 87 lat, głownie z domów pomocy. Wśród wymienionych chorych na Covid-19 wszyscy z powiatu gostyńskiego przebywają w izolacji domowej, 12 osób umieszczono w osobnym izolatorium w domu pomocy w Rogowie.

Jednocześnie z przedstawionego dziś komunikatu Ministerstwa Zdrowia wynika, że w szpitalu jednoimiennym przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu z powodu Covid-19 zmarł 68-letni mężczyzna z powiatu gostyńskiego. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 6573 przypadki zakażeń koronawirusem, z czego 846 to przypadki aktywne. 250 osób zmarło, a 5477 wyzdrowiało.

R E K L A M ABolsius
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Piotr
miesiąc temu ocena: 60%  2
Czy biuro wojewody wielkopolskiego mogłoby podać informacje ile osób jest zarażonych koronowirusem i ile z tych osób jest chorych na koronowirusa? Jest to dosyć istotna informacja, gdyż osoby zarażone mogą nie mieć objawów choroby wymagającej pomocy lekarza. I ilu z tych chorych wymaga chospitalizacji, ze względu na ciężki przebieg choroby. Czy bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny był wirus sars-cov-2 i w jaki sposób to stwierdzona?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Reader
miesiąc temu ocena: 33%  1
Jeżeli człowiek się udusił to co to Twoim zdaniem było , landrynka ?!?!?