Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Korzystają z nowego chodnika

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    29.04.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
W Szelejewie Drugim zrealizowano inwestycjęW Szelejewie Drugim zrealizowano inwestycję fot. UG Piaski

Jedna z pierwszych w tym roku inwestycji w pasie drogi w gminie Piaski dobiegła końca.

Zakończył się kolejny etap remontu chodnika w Szelejewie Drugim. Prace obejmowały wymianę płytek chodnikowych i obrzeży na kostkę betonową o grubości 8 cm na długości 140 metrów. Zadanie wykonała wyłoniona w drodze zapytania ofertowego firma As Piotr Frąckowiak z Gostynia. Koszt wyniósł 21 tys. zł. Środki finansowe pochodziły z funduszu sołeckiego wsi Szelejewo Drugie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ milczący
ponad rok temu 3
Co to za kreatywność kiedy wsią rządzi sołtys wraz z liczną rodzina nie licząc się przy tym z opinią zwykłych ludzi?? Jednakże dziękujemy za zrobienie w końcu normalnego chodnika przy starych blokach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qqq
ponad rok temu 2
Jaki niezadowolony, wszystkiego nie da się od razu zrobić panie CZEPIALSKI. Taki sołtys to marzenie niejednej wsi. Bardzo kreatywny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xoxoxo
ponad rok temu 1
w końcu przyszedł czas na nowy chodnik przy blokach. Bo nowy(Stary) sołtys umiał jak na razie naprawiać nowy chodnik przed swoim miejscem pracy Nie patrząc na potrzeby mieszkańców. Jak na razie to robi wszystko Ale tylko przy swoim miejscu zamieszkania. Brawo za pomysł za naprawe tego zniszczonego chodnika :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji