Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Kradła znicze, została złapana

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    25.03.2016
Krzysztof Kędziora
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Kradła znicze została, została złapana Kradła znicze została, została złapana  fot. KPP Gostyń

Dzięki czujności mieszkańców policjanci zatrzymali 43-letnią kobietę, która na cmentarzu parafialnym w Gostyniu okradła kilka nagrobków.

W środę jeden z gostyńskich kryminalnych został poinformowany telefonicznie, że na cmentarzu miejskim w Gostyniu nieznana kobieta dziwnie się zachowuje i prawdopodobnie okrada nagrobki. Reakcja policjanta na zgłoszenie była natychmiastowa i kilka minut później z innymi funkcjonariuszami pojawił się w rejonie nekropolii.

Niestety kobiety o podanym rysopisie nie było już na cmentarzu. Policjanci dowiedzieli się, że złodziejka została spłoszona przez osoby, które przyszły na groby bliskich. Jak się okazało, poszukiwana po opuszczeniu cmentarza, odjechała samochodem marki Fiat Seicento koloru białego. Jej łupem padły stroiki świąteczne, sztuczne kwiaty i wkłady do zniczy.

Wykorzystując monitoring miejski śledczy ustalili numery rejestracyjne auta, a następnie adres zamieszkania tej kobiety. Chwilę później w mieszkaniu 43-latki zjawili się policjanci. Kobieta od razu przyznała się do winy i sama, dobrowolnie wydała skradzione rzeczy. Podczas przesłuchania przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dziunia
ponad rok temu ocena: 0%  3
czy to czasem nie ta sama hiena cmentarna co w żytowiecku??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ modry
ponad rok temu ocena: 100%  2
Niech policja dokladnie sprawdzi,czy to byl jednorazowy wybryk,bowiem z cmenarza ginely wklady do zniczy i sztuczne kwiaty.Teraz wiemy,ze to bialy samochodzik,to bedziemy obserwowac teren cmentarza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fiat
ponad rok temu ocena: 100%  1
Najlepiej wstawić jej zdjęcie żeby każdy wiedział
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji