Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Krobia. Majówka na Ogrodzie Ludowym

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    28.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gmina Krobia,  Ośrodek Kultury  oraz Rada Rodziców Orkiestry Dętej w Krobi zapraszają na uroczystość narodowego święta 3 Maja.

Obchody rozpoczną się o godz. 8.30. Wtedy zorganizowano zbiórkę przy ZSOiZ w Krobi, przy ul. Ogród Ludowy. Stamtąd zebrani przemaszerują do kościoła p.w. św. Mikołaja, gdzie o godz. 9.00 odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie zaplanowano przejście na rynek. Tam przygotowano program okolicznościowy, a pod pomnikiem zostaną też złożone wieńce i wiązanki kwiatów przez delegacje. Po południu dla mieszkańców gminy i gości zaplanowano majówkę. (AgFa)

Majówka na Ogrodzie Ludowym - program

godz. 14.45 - Zbiórka wszystkich miłośników roweru. Stowarzyszenie "Na szlaku" zaprasza do udziału w IX Rajdzie Rowerowym "Granicami gminy Krobia" godz. 15.00 - Koncert Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej godz. 16.00 - Kabaret "Twister" dla dzieci godz. 17.15 - koncert "A to ci biesiada" w wykonaniu grupy NANA godz. 20.30 do 24.00 - zabawa ludowa z zespołem "Super Max" Ponadto w majówce przewidziano liczne stoiska handlowe i atrakcje dla dzieci

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!