R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Krobianka już blisko lidera

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    6.10.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Promień Krzywiń 4 : 1Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Promień Krzywiń 4 : 1 fot. M. Piechel

Na trzy punkty zbliżyła się do lidera piątej ligi Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Drużyna Dariusza Wiśniewicza pokonała w sobotę Promienia Krzywiń 4 : 1, natomiast Płomień Przyprostynia niespodziewanie przegrał w 9. kolejce i różnica zmalała do trzech oczek.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia podejmowała w sobotę Promienia Krzywiń. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego starcia. - Przestrzegałem chłopaków przed tym spotkaniem. Spodziewałem się, że to nie będzie łatwy mecz. Goście przy odrobinie szczęścia w pierwszej połowie mogli też zdobyć gola - powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Gospodarze objęli prowadzenie w 12. minucie po strzale Marcina Masełkowskiego. Napastnik gospodarzy ponownie trafił do bramki przeciwnika w 58. minucie, a gdy kolejnego gola dla miejscowej drużyny zdobył Przemysław Kaczmarek "było po meczu". Pinsel-Peter Krobianka wygrała 4 : 1 z Promieniem Krzywiń i nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli piątej ligi. - W drugiej części zagraliśmy agresywniej i na efekty długo nie trzeba było czekać. Dochodziliśmy do sytuacji i strzeliliśmy kolejne gole. Gramy do przodu. Mamy dużo sytuacji w każdym spotkaniu - powiedział po meczu Dariusz Wiśniewicz. Zespół z Krobi po niemrawym początku prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę. Krobianka wygrała trzecie z rzędu spotkanie, a w pięciu ostatnich meczach zdobyła trzynaście punktów.

Korona wygrała w derbach i jest już czwarta.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Promień Krzywiń 4 : 1 (1 : 0)
1 : 0 – Marcin Masełkowski (12’)
2 : 0 – Marcin Masełkowski (58’)
3 : 0 – Przemysław Kaczmarek (61’)
3 : 1 – (81’)
4 : 1 – Jakub Chwaliszewski (84’)
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek – Gembiak, Pospiech, Kluczyk, Sarbinowski, Kaczmarek (72’ Moryson), Tonkiewicz (70’ Kędziora), Szpurka, Knapp (60’ Chwaliszewski), M. Urbański (85’ Kubacki), Masełkowski (65’ Woźniak)