Krobianka ograła kolejnego czwartoligowca

Krobianka ograła kolejnego czwartoligowca - Zdjęcie główne

Drużyna Dariusza Wiśniewicza w kolejnym sparingu potwierdziła dobrą dyspozycję. Pinsel-Peter Krobianka pokonała w sobotę czwartoligową Stainer Polonię Leszno.

Przed tygodniem lider piątej ligi grupy drugiej ograł czwartoligowca z Trzebnicy. Wczoraj zespół prowadzony przez Dariusza Wiśniewicza zmierzył się z kolejnym zespołem z czwartej ligi. Pinsel-Peter Krobianka wygrała z drużyną Jędrzeja Kędziory 2 : 1. Gole dla zwycięzców zdobył Marcin Masełkowski. - Jestem bardzo zadowolony z chłopaków, bo ten tydzień, a zwłaszcza czwartek, nie był dla nich łatwy i obawiałem się, jak wytrzymają trudy tego sparingu. Chłopacy zagrali do końca, jednak pierwsza połowa była atrakcyjniejsza. Po przerwie było dużo walki w środku pola, ale mniej widzieliśmy klarownych sytuacji. Sparing bardzo pożyteczny. Polonia też miała swoje szanse i gdyby je wykorzystała, to wynik mógł być inny. Wygrana zawsze cieszy. W tym spotkaniu zawodnicy mieli się skupić na grze w środku pola, odbiorze i szybkim wyprowadzeniu ataku. Parę razy nam to się udało zrobić - powiedział po meczu trener Dariusz Wiśniewicz.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Stainer Polonia Leszno 2 : 1
1 : 0 - Marcin Masełkowski