Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Który urząd „odrabia” wigilię? Zobaczcie kiedy?

› Aktualności 8 miesięcy temu    22.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Czy 24 grudnia, w wigilię (dzień roboczy), będziemy mogli załatwić ostatnie przed świętami Bożego Narodzenia sprawy w urzędach i innych gminnych instytucjach? Czy raczej „pocałujemy klamkę” drzwi da ratusza, bo będą zamknięte. Jak to wygląda w powiecie gostyńskim? W której gminie wigilie „odrabia się” wcześniej?

Ustaliliśmy, że urzędnicy ze Starostwa Powiatowego w Gostyniu do pracy zamiast w wigilię przychodzą jutro - 23 listopada. W sobotę będą czynne wszystkie wydziały starostwa. Urząd otwarty będzie w godzinach od 7.00 do 15.00.

Urząd Miejski w Pogorzeli, MGOPS i Gminny Zespół Oświaty będą otwarte w sobotę 7 grudnia 2019 r., w godzinach od 7.00 do 15.00.

Podobny dzień na odpracowanie wigilii w urzędach i jednostkach wybrała gmina Gostyń, zarządzenie burmistrza mówi, że gostyński urząd miejski i podległe mu wydziału będą czynne 7 grudnia, w godz. 7.30 do 15.30. Jednostki te będą nieczynne 24 grudnia.

W gminie Krobia na razie ustalono, że 24 grudnia magistrat będzie czynny, ale konkretna decyzja ma zapaść w przyszłym tygodniu. Urzędy w Pępowie i Borku jeszcze nie mają ustaleń w tej kwestii, rozmowy odbędą się w ciągu najbliższych dni.

O zmianach będziemy informować na bieżąco

[AKTUALIZACJA 23 LISTOPADA, GODZ. 9.00]

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu będzie również nieczynny w wigilię Bożego Narodzenia, ale pracownicy odrabiają ten dzień 7 grudnia. Urząd przy ul. Poznańskiej 200 będzie tego dnia czynny od godz. 7.00 do 15.00.

[AKTUALIZACJA 27 listopada godz. 10.00]

W Borku Wlkp. Urząd Miejski 24 grudnia będzie nieczynny. Jak mówi zarządzenie burmistrza, urzędnicy odpracują dzień wolny w sobotę, 7 grudnia. Do ratusza będzie można przyjść w godz. 7.00-15.00.

Podobnie w gminie Piaski - w wigilię Bożego Narodzenia urząd gminy będzie zamknięty. Uznano, że 7 grudnia to dobry dzień na odpracowanie dnia wolnego, a mieszkańcy będą mieli czas na załatwienie wszelkich spraw. W sobotę urząd w Piaskach będzie czynny w godz. od 7.15 do 15.15. 23 grudnia (poniedziałek) Urząd Gminy w Piaskach otwarty  jak zwykle od godz. 8.00 do 16.00.

W gminie Pępowo 24 grudnia urząd również będzie nieczynny.

Urzędnicy w Krobi pracują w wigilię - 24 grudnia (podobnie, jak 31 grudnia). W tych dniach urząd miejski będzie czynny od godz. 7.00 do 13.00.

W gminie Poniec urząd miejski 24 grudnia także będzie otwarty od godz. 7.00 do 15.00.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gostyniak
8 miesięcy temu ocena: 75%  5
Co oni odrabiają jak by coś produkował to wtedy można coś odrobić a tak przyjdą posiedzą kawkę wypija pogadają i czas do domu. Zlikwidować starostwo i zwolnić tych darmozjadow
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nieroby
8 miesięcy temu ocena: 50%  4
Słabo, kiedy odrabia poczta i cpn? szpital i przychodnie też odrabiają?Środek tygodnia urzędy powinny być czynne.Dajecie wolne urzędnikom, dajcie tez słuzbie zdrowia , policji i wszystkim innym .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tomek
8 miesięcy temu 3
Nie mam ochoty bronić szarańczy urzędniczej, ale jesteś świadom tego, że rozpoczęcie pracy w policji, straży, służbie zdrowia czy nawet na stacji robi się z pełną świadomością tego, że okresy świąteczne trzeba spędzić w pracy zamiast w domu?
~ Mieszkanka
8 miesięcy temu 2
A Piaski kiedy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Redakcja
8 miesięcy temu 1
Tak, jak napisaliśmy - będziemy informować na bieżąco