Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kuba i Patryk w finale konkursu Wielkopolski Mister

› Społeczeństwo ponad rok temu    7.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Z lewej Kuba Staszak z Gostynia, z prawej - Patryk Walkowiak z WilkonicZ lewej Kuba Staszak z Gostynia, z prawej - Patryk Walkowiak z Wilkonic fot. Arch. prywatne

Kuba Staszak z Gostynia i Patryk Walkowiak z Wilkonic znaleźli się wśród szesnastu finalistów konkursu Wielkopolski Mister.

 

Kuba ma 21 lat i w Gostyniu mieszka od urodzenia. Jego pierwszą przygodą, związaną z branżą modelingu, było wzięcie udział w warszawskim castingu do programu Top Model w 2018 roku. Do udziału w konkursie na Mistera Wielkopolski zdecydował się po namowach znajomych, głównie koleżanek, które próbowały już swoich sił w konkursach piękności.Pierwszym krokiem było wypełnienie internetowego formularza i zaprezentowanie się. Potem czekały go trzy styczniowe castingi – dwa w Poznaniu i jeden w Lesznie. Kilka dni temu oficjalnie zaprezentowano finalistów, wśród nich dwóch chłopaków z powiatu gostyńskiego. - Mam nadzieję, że coś z tego wyniknie – mówi Kuba Staszak. 

Dla mieszkańca gminy Pępowo, Patryka (22 l.), udział w konkursie to debiut. - Skłoniła mnie chęć spróbowania czegoś nowego. Nie spodziewałem się, że to tak szybko się wszystko potoczy i zajdę aż do finału – przyznaje. Dodaje, że to dla niego przygoda, na razie nie wiąże poważnych planów z tą branżą. Jeżeli jednak udział w konkursie będzie szansą na rozwinięcie skrzydeł, na pewno z niej skorzysta. Chłopak, bardziej odnajduje się w fotomodelingu. - Lepiej czuję się przed obiektywem niż na wybiegu – mówi Patryk Walkowiak.

Przyznaje, że rodzina i znajomi podchodzą do tego „na luzie”. - Nie biorą tego na poważnie, aczkolwiek gratulują tak wysokiego szczebla i życzą powodzenia. Osobiście dla mnie to wielki stres, ponieważ będzie to dla mnie pierwsza taka sytuacja i też będę w dużym kręgu uwagi – przyznaje Patryk. Gdyby mógł wybrać spośród nauki lub kariery – na tę chwilę wybrałby karierę. - Naukę mam już za sobą. Uczyłem się w szkole, którą chciałem bardzo skończyć i zawodowo jestem spełniony. Nie żałuję, że nie mam zdobytego wykształcenia wyższego. Chciałem zdobyć zawód ślusarza, ponieważ bardzo lubię majsterkowac i przeistaczać rysunek w coś wielkiego – mówi.

Prezentacja finalistów odbędzie się 9 marca w Poznaniu. O wynikach konkursu będziemy informowali na bieżąco. 

Czytaj także: Walczą o koronę najpiękniejszej.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bdu
ponad rok temu ocena: 100%  5
Super chady się znalazły Xd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wybory
ponad rok temu ocena: 100%  4
Raczej normalnie wyglądają tak jak koledzy w ich wieku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Znawca
ponad rok temu ocena: 24%  3
Czy oni są wogole urodni ? I po drugie w tym wieku to weźcie się za prawdziwą pracę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gal.anonim
ponad rok temu ocena: 89%  2
Każdy wiek jest dobry żeby spróbować spełnić swoje marzenia lub spróbować czegoś nowego i nic nie wadzi żeby połączyć to z "prawdziwą pracą".
~ Mk
ponad rok temu ocena: 67%  1
Noo... Zdecydowanie bardziej twarzowi niż te miss'ki xd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji