Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Laureatki nagrodzone przez burmistrza

› Aktualności ponad rok temu    6.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. UM Gostyń

Trzy uczennice gostyńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, które zostały laureatkami konkursów na szczeblu wojewódzkim odebrały z rąk burmistrza Gostynia nagrody za osiągnięte sukcesy w nauce. Jerzy Kulak w ubiegłym tygodniu spotkał się w gostyńskim ratuszu z Agatą Karczyńską, uczęszczającą do Szkoły Podstawowej w Goli oraz z Martyną Ławniczak i Zuzanną Andrzejczak - uczennicami Gimnazjum nr 1 w Gostyniu. Młodzi ludzie otrzymali zestaw gostyńskich upominków, a także tablety. Spotkanie z laureatkami konkursów na szczeblu wojewódzkim było także okazją do podziękowań dla nauczycieli, którzy służyli młodym, zdolnym dziewczynom pomocą i radą w przygotowaniach do konkursów.

* * *

Agata Julia Karczyńska uczennica SP w Goli - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych, konkursów recytatorskich, przyrodniczych, a także Gminnego Konkursu Mmatematycznego i Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Wyróżniana za naukę od najmłodszych klas, w klasach IV- V świadectwa ukończenia wyróżnieniem, w klasach IV-VI stypendium za wyniki w nauce. Nauczyciel – Lidia Leśna, nauczyciel dyplomowany, w Szkole Podstawowej w Goli pracuje od 1 września 1996 r.

Martyna Ławniczak – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum. Jest uczennicą klasy 3e Gimnazjum nr 1. Pełni funkcję przewodniczącej zespołu klasowego. Co roku osiąga dobre i bardzo dobre wyniki w nauce. W tym roku szkolnym Martyna brała udział w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym( etap szkolny) oraz w eliminacjach szkolnych do XIII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące w Gostyniu. Nauczyciel - Izabela Gawrońska jest nauczycielem dyplomowanym. W Gimnazjum nr 1 w Gostyniu pracuje od 1 września 2000 r.

Zuzanna Andrzejczak - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum, jest uczennicą klasy III c o profilu matematycznym Gimnazjum Nr 1.  Jej uzdolnienia nie ograniczają się tylko do przedmiotów ścisłych. Bardzo chętnie bierze udział w przedsięwzięciach i konkursach językowych lub humanistycznych. Często występuje na scenie, biorąc udział w przedstawieniach grupy teatralnej "Kęs". Nauczyciel Małgorzata Kasprzak - jest nauczycielem dyplomowanym w Gimnazjum nr 1 w Gostyniu. Często przygotowuje uczniów do różnych konkursów.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!