Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Lech Poznań vs Pogoń Szczecin – zapowiedź meczu 5. kolejki Ekstraklasy!

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    24.09.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały partnera

W 5. Kolejce Ekstraklasy odbędzie się bardzo ciekawe starcie pomiędzy Lechem Poznań a Pogonią Szczecin. Kibice obu drużyn nie darzą się sympatią, a piłkarze mają inne cele na nadchodzącą kampanię. Kolejorz ma walczyć o tytuł, a Portowcy o europejskie puchary. Czy goście przełamią niekorzystną passę meczów przy Bułgarskiej? Sprawdzamy, jakie propozycje przygotował bukmacher.

 

R E K L A M ABolsius

 

 


Lech Poznań

Kolejorz przystąpi do niedzielnej rywalizacji po pucharowej potyczce z Apollonem w środku tygodnia. Lech z pewnością ma w nogach trudy rywalizacji w eliminacjach Ligi Europy, oprócz wymagającego rywala, piłkarze musieli grać w 32 stopniach, co nie było komfortowe i może odbić się na rotacji w wyjściowym składzie.
Podopieczni Dariusza Żurawia w słabym stylu rozpoczęli zmagania ligowe. W Ekstraklasie po czterech kolejkach Lech uzbierał zaledwie pięć punktów, na które składa się porażka z Zagłębiem Lubin, remisy z Wisłą Płock i Śląskiem Wrocław, a także zwycięstwo w derbach podczas ostatniej serii gier. Na krajowym podwórku gra tej drużyny nie jest najlepsza, co można tłumaczyć występami w europejskich pucharach. Bukmacher PZBuk mimo wszystko wierzy w drużynę Kolejorza przed niedzielnym starciem, która jest wyraźnym faworytem.


Pogoń Szczecin

Portowcy w ostatniej kolejce wymęczyli domowe zwycięstwo ze Śląskiem Wrocław. Decydującą bramkę w 89 minucie zdobył Michał Kucharczyk. Pogoń przystąpi do tej rywalizacji w lepszych nastrojach, ponieważ jest niepokonana w trzech poprzednich meczach ligowych, a do tego ma na swoim koncie siedem punktów i znajduje się wyżej od Lecha.


Pogoń nie ma jednak najlepszych statystyk w meczach bezpośrednich z Lechem. Z ostatnich pięciu rywalizacji Portowcy ani razu nie wyszli zwycięsko. Jeszcze gorzej wyglądają liczby, jeśli porównasz tylko starcia przy Bułgarskiej. Kolejorz nie przegrał z tym rywalem na swoim boisku od 2015 roku. W ostatnich siedmiu meczach gospodarze aż pięć razy zachowali czyste konto. 


Oferta bukmachera na mecz

W rynku głównym 1X2 faworytem tego meczu jest Lech Poznań. Za wygraną gospodarzy możesz wykorzystać kurs na poziomie 1.60, a w przypadku grania na gości aż 5.00. Kolejorz przystąpi do tej rywalizacji po pucharowej potyczce z Apollonem. Dariusz Żuraw może dokonać zmian w wyjściowym składzie, aby zachować świeżość.

Pogoń w ostatnich latach miała problemy ze zdobywaniem bramek przy Bułgarskiej, jednak w tym przypadku wszystko wskazuje na to, że będą mieli większe szanse, niż w przeszłości. Portowcy w czterech z pięciu ostatnich delegacji w Ekstraklasie wracali z przynajmniej jednym strzelonym golem. Lech natomiast w obecnej kampanii tylko raz zachował czyste konto – w derbowej rywalizacji z Wartą, która nie strzeliła jeszcze nawet jednej bramki.


Interesującym typem z oferty legalnego bukmachera jest BTTS, czyli oba zespoły strzelą gola. Pogoń znajduje się w całkiem niezłej formie, o czym świadczą trzy mecze bez porażki. Moim zdaniem stać ich na przynajmniej jedno trafienie w Poznaniu. Możesz obstawić to zdarzenie, korzystając z oferty i odebrać PZBuk kod bonusowy.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.


Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.