Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Licytowali, tańczyli, śpiewali [FILM]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    14.01.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 9 / 44%
A A A
Wielki finał WOŚP w GOK HutnikWielki finał WOŚP w GOK Hutnik fot. A. Fajczyk

Emocji podczas niedzielnego wielkiego finału WOŚP w Gostyniu było sporo - zarówno podczas występów, jak i licytacji. W „Hutniku” koncertowanie zaczęło się około godz. 16.00. Były muzyczne występy zespołów: I-Rej, MN Band, a na zakończenie wystąpił zespół Credo Band.

Zobacz, jak było podczas finału WOŚP w Pogorzeli?

TUTAJ WOŚP Piaski - KLIK

W sali widowiskowej sporo miejsca zarezerwowano na pokazy taneczne. Zaprezentowali się podopieczni Szkoły Tańca „Desperado” Joanny i Rafała Kaczorów. Nie mogło zabraknąć tanecznego show Ev-Dance Ewy Janowskiej. Podopieczni przygotowali specjalną niespodziankę dla osób z widowni – chętni na zakończenie występów mogli zatańczyli razem z podopiecznymi Ev-Dance do utworu Coca-Cola Shake. Znalazło się kilka odważnych dzieci, które dokazywały wraz z amatorami tańca.

Około godz. 19.30 oznajmiono, że Gostyń ma uzbierane ponad 110 300 zł dla WOŚP, a ponad 200 000 zł było już w całym powiecie gostyńskim łącznie. I wciąż licytowano „orkiestrowe” gadżety, a także inne przedmioty. Dużym powodzeniem cieszyła się wyjątkowa, ręcznie wyszywana piłka z autografami piłkarzy Lecha Poznań i koszulka. - 150 złotych po raz pierwszy - wołali prowadzący licytację. Ale po chwili kwota się zmieniła. - 380 złotych po raz pierwszy, 400 złotych po raz pierwszy, po raz drugi i po raz trzeci. Dziękujemy, super! - słychać było ze sceny.

Delikatne złote serduszko kupił przedsiębiorca Tomasz Karkosz. To był szlachetny gest - TUTAJ

+ 4 głosów: 9 (44%) 5 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!