Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Liczne kolizje, znaczne mandaty

› Z policji 9 miesięcy temu    11.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń/Piaski. Sporo drobnych kolizji na drogachGostyń/Piaski. Sporo drobnych kolizji na drogach fot. fotolia.com

Sporo drobnych kolizji spowodowali kierowcy na drogach powiatu gostyńskiego we wtorek, 10 grudnia.

O godz. 9.25, w Gostyniu na ul. Powstańców Wlkp., która jest drogą jednokierunkową, kierujący samochodem audi A6, złamał prawo podczas wykonywania manewru zmiany kierunku jazdy. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25-letniej kobiecie, jadącej lewym pasem ruchu citroenem C5. W ten sposób doszło do zderzenia bocznego. Policjanci, prowadzący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Sprawca (63 l.) otrzymał mandat karny 450 zł.

O kolizji na ul. Wrocławskiej w Gostyniu - KLIK


W Gostyniu przy ul. Strzeleckiej, o godz. 14. 20 doszło do kolejnej kolizji. Na prostym odcinku drogi prowadzący samochód osobowy marki Mitsubishi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go seata ibizy, który prowadziła 19-latka. Doprowadził w ten sposób do tylnego zderzenia z jadącym przed nim seatem. Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi Sprawca (41 l.) otrzymał mandat 350 zł, 6 punktów karnych.

Na ul. Łącznikowej w Gostyniu, o godz. 10.40 kierujący pojazdem volkswagen golf w czasie cofania doprowadził do zderzenia bocznego z zaparkowanym pojazdem ford.

Na trasie Strzelce - Lipie samochód uszkodziła zwierzyna leśna. Jak oświadczył kierowca volkswagena passata, zwierzę przebiegało przez drogę z lewej strony na prawą. Uderzyło w lewy bok pojazdu, powodując jego uszkodzenie. Zwierzę oddaliło się przed przybyciem policjantów Podczas oględzin zarejestrowano widoczne ślady sierści. Kierowca był trzeźwy.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!