Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ma orzeźwiać i chłodzić

› Społeczeństwo ponad rok temu    12.06.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Kurtyną wodną cieszą się dzieci, ale też dorośli robiący zakupy na gostyńskim deptakuGostyń. Kurtyną wodną cieszą się dzieci, ale też dorośli robiący zakupy na gostyńskim deptaku fot. A. Fajczyk

W upalne dni, kiedy - jak mówimy - „nie ma czym oddychać” , marzymy o ochłodzie - chociażby o zwykłej wodzie z lodem, bardzo zimnym napoju chłodzącym czy kąpieli w jeziorze.

Dużych i małych mieszkańców Gostynia, a także tych, którzy spacerują po deptaku, od kilku dni chłodzi kurtyna wodna. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wystawił ją ponad tydzień temu na gostyńskim deptaku (przy wejściu na rynek).
Dziś przed południem widać było, że kurtyna wodna cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza dzieci. Ale w kolejce do ochłody wodną mgiełką ustawiają się też dorośli. Kurtyna jest uruchamiana ok. godz. 8.00, a składana po południu.

R E K L A M ABolsius

MZWiKW w Strzelcach Wielkich apeluje o oszczędzanie wody i niepodlewanie ogródków

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!