Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Madagaskar i postaci z baśni zdetronizowali Mikołaja

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    11.12.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Animatorzy ze Stowarzyszenia Gostyń. Animatorzy ze Stowarzyszenia "Oliwskie Słoneczko" dwoili się i troili wokół dzieci i dorosłych fot. Bogdan Bujak

Uśmiech na twarzy uczestników spotkania z Mikołajem w Piaskach mogła wywołać już sama ilość bohaterów bajek, baśni i kreskówek, która zawitała w niedzielne późne popołudnie do tamtejsze szkoły podstawowej. Byli Królewna Śnieżka i Książe oraz mrożąca krew w żyłach Królowa Śniegu.

Obok nich niekoniecznie lubiące zimniejsze klimaty Pingwiny z Madagaskaru oraz mieszkający „po sąsiedzku” lew Alez, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman, niezapomniany Król Julian i usłużny Mort. Tu i ówdzie przemykał Piotruś Pan ze swoją kompanią ścigany przez Kapitana Haka.

A gdzie w tym czasie był Święty Mikołaj? Mikołaj wygodnie siedział sobie w fotelu, przyjmował dzieci na kolana, wysłuchiwał życzeń i oddawał odwiedzającego w ręce skrzacicy, która „na odchodnym” wręczała każdemu małe co nieco.

Czytaj także: jeszcze tyle osób nie przyszło na Gminne Mikołajki

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!