Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Magiczna podróż przez 4 pory roku

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    25.05.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk

W przedszkolu „Pod Dębem” w Karolewie odbył się siedemnasty już festyn rodzinny. W tym roku przyświecało mu hasło „Mama, tata ja i przedszkole”, a impreza została przygotowana z okazji Dnia Dziecka, a także Dnia Matki i Ojca.

- Cieszę się, że mogę znowu być tutaj u was. Nie ma milszego widoku, niż roześmiane twarze najmłodszych, naszych milusińskich. A że niedługo Dzień Dziecka, postanowiłem dołożyć drobiazg - kolorowe piłki. Cieszcie się i radujcie, bo to jest najpiękniejszy okres w waszym życiu - powiedział burmistrz Borku Marek Rożek, który był obecny na festynie.

Bardzo ciekawe okazały się występy artystyczne na scenie, w których udział wzięły dzieci. Przedszkolaki zabrały widzów - rodziców i innych gości - w zaczarowaną podróż przez pory roku. Mali artyści pokazali, że w Polsce wiosna, lato, jesień i zima są niesamowicie kolorowe i wesołe. Po przedstawieniu na przedszkolaki i dorosłych czekało mnóstwo atrakcji. Ojcowie rozegrali mecz w piłce nożnej, a mamy wzięły udział w potyczkach rodzinnych. Więcej w bieżącym numerze "Życia Gostynia"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!