Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Mają nowe elementy zabawowe i wiatę przystankową

› Aktualności ponad rok temu    13.07.2015
Bogumiła Rzeźnik
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ł. Markowska

Mieszkańcy Łęki Wielkiej mają powody do zadowolenia. Dzięki środkom z funduszu sołeckiego, które od tego roku zaczęły funkcjonować w gminie Poniec, wioska wzbogaciła się w nowe elementy zabawowe na placu zabaw oraz wiatę przystankową.

Wprowadzenie funduszu sołeckiego przynosi pozytywne efekty. Dzięki nim zakupiliśmy karuzelę, huśtawki i 2 elementy siłowni zewnętrznej. Pozwalają one doskonale zagospodarować letni czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym – stwierdziła Łucja Markowska, sołtys Łęki Wielkiej.

Podkreśliła też znaczenie postawienia długo wyczekiwanej wiaty przystankowej, z której najbardziej cieszą się dzieci i ich rodzice.

Więcej w najnowszym numerze "Życia Gostynia".

Czytaj także o relacji ze Strefy Militarnej 2015  oraz o zderzeniu motocykla z ciągnikiem

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zatroskana
ponad rok temu 1
biedny maluszek:-( szkoda,że rodzice nie wiedzą,że nie używa sie "wisiadeł" ze względu na ryzyko uszkodzenia ciał dziecka:-(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji