Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Majewski odegrał się Frątczakowi. Zaremba też z medalem!

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    14.07.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KKS Gostyń

Dwa medale zgarnęli zawodnicy Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koziegłowach. Złoto wywalczył Kacper Majewski. Miłą niespodziankę sprawił Tobiasz Zaremba, który stanął na najniższym stopniu podium.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dla juniorów młodszych i juniorek młodszych to najważniejsza impreza w roku i ma rangę mistrzostw Polski. Dzisiaj rozegrana została jazda indywidualna na czas. Faworytami w juniorach młodszych byli Kacper Majewski (KKS Gostyń) i Radosław Frątczak (UKS Copernicus SMS Toruń). Ostatnio częściej wygrywał zawodnik z Torunia, jednak na najważniejszej imprezie w roku zwyciężył zawodnik Waldemara Minty. Trener KKS-u Gostyń miał podwójne powody do radości. Trzeci czas na trasie 10 km wykręcił Tobiasz Zaremba. Natomiast szóste miejsce wywalczyła Zuzanna Olejniczak. Więcej na ten temat we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!