Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Majowe atrakcje w Pępowie

› kultura i rozrywka› aktualności ponad rok temu    28.04.2010
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Ciekawie zapowiada się weekend majowy w Pępowie. Organizatorzy spotkań zadbali o to, by na imprezy przybyło jak najwięcej osób. Coś ciekawego dla siebie znajdą miłośnicy historii, sportu, wędkowania, straży pożarnej i tańca.

W piątek, 30 kwietnia odbędzie się przełożony z 10 kwietnia I Ogólnopolski Bieg Katyński. Uroczyste otwarcie o godz. 13.00. W sobotę natomiast wczesnym rankiem, bo o godz. 6.00 nad Cegielnią rozpoczną się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Pępowo. Na ten sam dzień, ale na godz. 14.00 zaplanowany jest rajd rowerowy oraz finał turnieju drużyn podwórkowych. Dwie godziny później na boisku „Orlik” odbędzie się samorządowy piłkarski mecz towarzyski Pępowo - Kobylin. 2 maja, niedziela, upłynie pod znakiem straży pożarnej. O godz. 13.00 w czeluścińskiej kaplicy odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny i strażaków. Kilka godzin później (15.00) rozegrane zostaną w Czeluścinie Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. Późnym popołudniem (18.00) na placu Cyryla Ratajskiego będzie można potańczyć. W poniedziałek, 3 maja o godz. 11.00 odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny, po której zaplanowano uroczysty przemarsz pod pomnik w centrum Pępowa. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ eryk
ponad rok temu ocena: 0%  4
nudy na pudy :sad: :zzz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ arek
ponad rok temu ocena: 0%  3
dupa a nie impreza!!!jak co roku nedzne rajdy rowerowe i mochery w kosciele atrakcje jakich nigdzie nie ma brawo dla organizatorów.zabawa od 20 do 22 wszystkie dzieci zapraszamy!!!dno dno dno i jeszcze raz jedno wielkie Dnooooo!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ arek
ponad rok temu ocena: 0%  2
ale nedza jak co roku w Pępowie te rajdy to juz calkiem nuda.a zabawa tylko dla dzieci zapraszamy od 20 do 22.w tym Ppowie to juz zadnych atrakcji dla mieszkanców nie ma!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ arek
ponad rok temu ocena: 0%  1
ale nedza jak co roku zreszta dno w tym pępowie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji