Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Małe zainteresowanie pracą w urzędzie

› Aktualności ponad rok temu    2.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 15 / 7%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Tylko jedna osoba chce objąć stanowisko sekretarza gminy Borek. Burmistrz Marek Rożek na początku maja ogłosił konkurs na sekretarza gminy. Wybrana osoba ma pracować w urzędzie na pół etatu. Wakat na tym stanowisku powstał po ostatnich wyborach samorządowych, kiedy dotychczasowy borecki sekretarz - Elżbieta Pawlak zrezygnowała z pracy, a po wygraniu konkursu, została zatrudniona na podobnym stanowisku w gminie Rawicz.

Do pracy w boreckim urzędzie poszukiwano osoby z wyższym wykształceniem w kierunku prawa lub administracji. Poza tym od konkursowych kandydatów burmistrz Borku wymagał bardzo dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie gminnego samorządu, finansów publicznych, na temat ochrony danych osobowych i dostępu do informacji publicznej. Warunkiem była też znajomość kodeksu pracy i postępowania administracyjnego oraz prawa wyborczego. Kandydat, co zaznaczył włodarz Borku, powinien cechować się samodzielnością, kreatywnością, odpowiedzialnością i dyspozycyjnością w wykonywaniu zadań, a także odpornością na stres.

Papiery można było składać w boreckim magistracie do 29 maja. Swoje aplikacje w boreckim magistracie złożyła 1 osoba. To 28-letnia Ewelina Serek, mieszkanka Skokowa.

+ 1 głosów: 15 (7%) 14 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 100%  2
A może tak burmistrz będzie pracował na pół etatu i za pół niemałej pensji, te warunki to kpina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 100%  1
Burmistrz sam stwierdził , że bez Sekretarza radzi sobie bardzo dobrze.. W każdej gminie jest Sekretarz i oczywiście Borek musi się wyróżniać . Szkoda mojego głosu na wyborach