Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Mamy moc i potencjał na złoto

› Społeczeństwo ponad rok temu    3.04.2015
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Życie Gostynia numer 14/2015

Fragment wywiadu z menedżerem Unii Leszno Adamem Skórnickim.

 

W poprzednim roku Unia zdobyła srebro w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Teraz każdy kibic Unii liczy na złoto.

Oczywiście nastawiamy się na walkę o złoto. Jesteśmy na tyle silną drużyną, że nie boimy się użyć takiego stwierdzenia. Mamy taką moc i potencjał żeby walczyć o play-offy, a później o złoto.

Zespoły rozgrywają mecze sparingowe. Czy na tej podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski odnośnie siły najgroźniejszych rywali?

Jesteśmy ostrożni w ocenie konkurencji i samych siebie na podstawie sparingów. To są mecze o których dużo się mówi i pisze. Na wyciąganie wniosków o formie poszczególnych zawodników jest zbyt wcześnie.

Liga ruszy za kilka dni. Odbyły się już pierwsze oficjalne zawody żużlowe, eliminacje Złotego Kasku. Chyba można już coś powiedzieć o dyspozycji zawodników? Skład na mecz ligowy już jest wybrany?

Sezon już się rozpoczął. Mieliśmy pierwsze zawody o coś. Eliminacje Złotego Kasku. Najbliższy weekend powinien przynieść kolejne poważne imprezy. Na 10 dni przed meczem ciężko wybrać skład i trafić z formą zawodników.

 

Czy w Unii Leszno można spodziewać się nowego Leigh Adamsa? Jaka była reakcja na Damiana Balińskiego, jadącego w innych barwach? Czy sport żużlowy wpadł w tarapaty? Odpowiedzi na te (i inne) pytania znajdziesz w najnowszym wydaniu Życia Gostynia, które zawiera obszerny dodatek świąteczny i wiele ciekawych artykułów!

 

W numerze znajdziesz także:

Terapia pijawkowa sposobem na wiele dolegliwości

Pisklaki wymagają szczególnej opieki

Zmysł artystyczny miała już w genach

Wózki retro z nowym życiem

Kawałek serca wkładany w każdą pracę

Z miłości do tworzenia

 

 

Szukasz ciekawych przepisów na święta? Kliknij i wejdź na HOTblog

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!