Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Mężczyzna wpadł do studni. Nie żyje.

› Aktualności ponad rok temu    24.02.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Mieszkańcy jednej z posesji w Głogininie (gm. Borek Wlkp.) dziś rano zauważyli, że w domu nie ma jednego z członków rodziny. Jego zwłoki kilka godzin później znaleziono w pobliskiej studni.

- Po godzinie 13. lekarz rodzinny powiadomił policję, że otrzymał zgłoszenie, że na terenie posesji w Głogininie, w studni został znaleziony 82-letni mężczyzna. Nie miejsce udali się funkcjonariusze KPP w Gostyniu - mówi rzecznik prasowy gostyńskiej policji Sebastian Myszkiewicz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że człowiek ten wpadł do studni, znajdującej się w pobliżu domu. Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono, aby przeprowadzić sekcję zwłok. Przypuszczalnie był to nieszczęśliwy wypadek i wyklucza się działanie osób trzecich.

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!