Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Miasto stroi się na święta. Mają być niespodzianki

› Społeczeństwo 6 miesięcy temu    1.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Na ul. Zamkowej - jako jednej z pierwszych w mieście - zawisły świąteczne lampki. Jeszcze się nie świecąGostyń. Na ul. Zamkowej - jako jednej z pierwszych w mieście - zawisły świąteczne lampki. Jeszcze się nie świecą fot. A. Fajczyk

Święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok za pasem, więc teraz jest najlepszy czas na zawieszanie bożonarodzeniowych iluminacji. Możemy być pewni, że w okresie przedświątecznym i świąteczno-noworocznym śródmieście Gostynia tradycyjnie rozświetlać będzie specjalnie przygotowana iluminacja. Bedą także niespodzianki.
 

Prace na ulicach miasta pod tym względem rozpoczęły się mniej więcej dwa tygodnie temu, a zwieńczy je 14 grudnia zapalenie światełek na 10 metrowej choince podczas imprezy „Świąteczny ryneczek”.
 

Elementy iluminacji, w tym kolorowe girlandy, świetlne sople, kurtyny i elementy nasłupowe, pojawią się na gostyńskim rynku, ul. Zamkowej, na rondzie Solidarności, ul. Sądowej, ul. Olejniczaka, ul. 1 Maja, ul. Na Fosie i ul. Helsztyńskiego. Na rynku stanie kilka choinek, poza najokazalszą, 10 metrową w centralnej części placu. Za to w klombach pojawią się podświetlane choinki, a na głównym placu stanie napis „I love Gostyń”. Tak jak w poprzednich latach, ozdobiony w świąteczną iluminację zostanie także ratusz, na którego balkonie zawisną girlandy oraz dekoracje w oknach.

 

Iluminacje świąteczne pojawią się również na Skwerze Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz na pl. Karola Marcinkowskiego, zabłysną tam znane z lat poprzednich elementy, ale nie zabraknie także świetlnych niespodzianek.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ AB
6 miesięcy temu 1
Na Ogrodowej już świecą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji