Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Mieszkańcy mogą przedstawić własny punkt widzenia

› Społeczeństwo miesiąc temu    3.06.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Gmina Krobia

Dokładnie 50 stron zawiera Raport o stanie gminy Krobia za rok 2019, z którym mogą się zapoznać wszyscy mieszkańcy samorządu. Na najbliższej sesji miejscowej rady miejskiej, która odbędzie się we wtorek, 23 czerwca samorządowcy będą dyskutowali nad dokumentem strategicznym.

- W debacie będą mogli zabierać głos również pozostali mieszkańcy gminy, jednak zgodnie z obowiązującymi przepisami wymagać to będzie od nich wcześniejszego złożenia do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krobi pisemnego zgłoszenia - czytamy na profilu facebookowym gminy.

Takowy wniosek, oprócz danych osobowych zgłaszającego musi być udokumentowany co najmniej 20 głosami poparcia, które uprawniają daną osobę do udziału w debacie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 czerwca 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Krobi, w godzinach pracy urzędu. Po zakończeniu debaty nad Raportem Rada Miejska w Krobi przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem absolutorium burmistrzowi Krobi.

Więcej informacji na stronie gminy Krobia lub na profilu facebookowym samorządu - TUTAJ

Czytaj również: awansowali, ale nie mają, gdzie grać

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jojo
miesiąc temu ocena: 100%  2
a ja chce słonia w trampkach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibic
miesiąc temu ocena: 0%  1
Chcemy boiska!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji