Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Mieszkańcy pracują razem. Sołtys jest zadowolony

› Aktualności ponad rok temu    16.07.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Prace przy świetlicyPrace przy świetlicy fot. Sołectwo Pasierby

Trwają prace nad zagospodarowaniem terenu wokół świetlicy wiejskiej w Pasierbach.

Mieszkańcy wymalowali na kolorowo urządzenia na placu zabaw. Będzie więcej przestrzeni ponieważ prace rozpoczęto od demontażu ogrodzenia sadu, sąsiaduje ze świetlicą. Po dożynkach wiejskich zasiana będzie trawa. W miarę możliwości finansowych nasadzane będą nowe drzewka i krzewy.

- Powstanie miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy w planach wybudowanie altany ogrodowej, sceny do orkiestry oraz grilla z kamienia.  Będzie to centrum wsi, w którym mieszkańcy będą mogli się spotykać. Zadania będziemy realizować krok po kroku, na tyle, ile pozwolą fundusze sołeckie – zapewnia sołtys.

Sołtys bardzo dziękuje członkom rady sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich i mieszkańcom, którzy włączyli się w te prace. - Każda z tych osób poświęca swój wolny czas na prace na rzecz wsi. Niektórzy użyczają swój sprzęt, nie licząc kosztów, jakie ponoszą. Dają wiele od siebie. To trzeba doceniać. Jestem im wszystkim bardzo wdzięczny i cieszę się, że od początku kadencji powstała grupa osób, która tak aktywnie pracuje na rzecz wsi – podkreśla.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!