Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Mikołajki z Kanią

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    26.11.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mikołajki z KaniąMikołajki z Kanią fot. S. Hajduk

Dobra zabawa, a nie wyniki liczyły się w niedzielnym turnieju Mikołajki z Kanią. Patrząc na uśmiechnięte buzie młodych uczestników można stwierdzić, że organizatorzy spisali się na piątkę.
    Celem niedzielnego turnieju rozgrywanego w hali sportowej liceum w Gostyniu była popularyzacja piłki nożnej i propagowanie aktywności sportowej. Do wspólnej zabawy Kania Gostyń zaprosiła szkoły podstawowe z gminy Gostyń. W zawodach wzięli udział uczniowie czterech gostyńskich szkół oraz grupa żaków z gostyńskiego klubu. Na młodych sportowców, ale też dzieci na trybunach, czekała miła niespodzianka. W trakcie turnieju rozgrywanego w hali liceum pojawił się Święty Mikołaj, który dla najmłodszych miał przygotowane słodkie niespodzianki.

Dzień z Futsalem.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!