Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Mimo niepogody bawili się dalej

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    2.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Festyn na Górnej. Jedną z atrakcji był pokaz Jumping FrogFestyn na Górnej. Jedną z atrakcji był pokaz Jumping Frog fot. Tomasz Teodorczyk

Sportowe atrakcje, dużo konkurencji i pokazów opanowały ul. Górną w Gostyniu. Było w czym wybierać. W sobotę 1 września zorganizowano XXIII Rodzinny Piknik na Górnej. 

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Rada Osiedla Konstytucji 3 Maja oraz Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Festyn zaczął się już w godzinach porannych. W międzyosiedlowym turnieju piłki nożnej starło się ze sobą kilka drużyn. Następnie zawalczono o puchar prezesa Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w XIII już edycji turnieju.

Po sportowych emocjach na mieszkańców czekały pokazy i konkurencje. Od około 15.00 rodziny z dziećmi mogły zmagać się w strzelaniu z łuku, biegach w workach,  hydronetce czy rzucie do celu. Na najmłodszych czekało również malowanie twarzy czy przejażdżka motorem. Starsi mieli okazję m.in. strzelać z wiatrówki do celu. Głodni mogli spróbować darmowej grochówki a chętni nagród mieli okazję wziąć udział w loterii fantowej, w której do wygrania był rower.

Ciekawym pokazem okazał się być pokaz jumping frog, w trakcie którego panie w rytm muzyki ćwiczyły na trampolinach. Przed zebranymi zaprezentowała się również grupa taneczna ,,Anima'' oraz Sporty Walki Gostyń z pokazem bokserskim.

Niestety w okolicach godziny 17.00 rozpadało się. Część osób uciekła przed deszczem, ale festyn kontynuowano. Przez kapryśną pogodę odwołano główną atrakcję dnia - lot balonem na uwięzi, ale organizatorzy zapewniają, że zostanie ona zorganizowana w innym terminie. Po loterii fantowej, piknik zakończono XIV konkursem rzutu beretem o mistrzostwo osiedla. 

 

Czytaj: Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Kierowcę zabrała karetka

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!