Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Młodzi muzycy konfrontują swoje umiejętności

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    14.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drugie Gostyńskie Konfrontacje GitaroweDrugie Gostyńskie Konfrontacje Gitarowe fot. A. Twardowska

Z całymi rodzinami przybyli do Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik" młodzi muzycy, aby wziąć udział w drugiej edycji tej imprezy. 

 

O godzinie 12.00 rozpoczęły się Gostyńskie Konfrontacje Gitarowe, czyli konkurs, skierowany do uczniów niepublicznych szkół muzycznych, pobierających naukę prywatnie lub uczących się samodzielnie. Występom przysłuchuje się jury: Joanna Dudkowska (basistka, pedagog), Ireneusz Cwojdziński (między innymi absolwent poznańskiej akademii muzycznej) oraz Dariusz Domański (gitarzysta, redaktor naczelny czasopisma „TopGuitar”).

- Impreza jest dla nas bardzo istotna. Rozwój gitary w Gostyniu jest dla nas ważny. Koncerty z tą muzyką zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem i gromadzą tutaj tłumy - mówił Tomasz Barton, dyrektor "Hutnika". 

Około godziny 14.00 zaplanowano ogłoszenie wyników. Wieczorem wystąpi Przemysław Śledź - wirtuoz gitary akustycznej.

Czytaj także: Jednym sercem dla Zuzi - koncert charytatywny.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!