Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Młodzież dewastuje plac zabaw

› Społeczeństwo ponad rok temu    12.03.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Mieszkańcy ul. Żeromskiego w Krobi zwrócili się do naszej redakcji z prośbą o interwencję w sprawie placu zabaw, który znajduje się niedaleko ich domu. Chodzi o to, że miejsce rekreacyjne dla najmłodszych jest często odwiedzane przez młodzież, której raczej nie zależy na tym, by ze sprzętu mogli swobodnie korzystać jej młodsi koledzy. – Latem jest najgorzej. Przesiadują późnymi wieczorami, hałasują, palą papierosy i piją alkohol. Robią niesamowity bałagan  – tłumaczy zdenerwowany mężczyzna.

Andrzej Olejnik z krobskiego magistratu przyznaje, że co jakiś czas niektóre elementy placu przy Żeromskiego są uszkodzone. - Wymieniamy je jeśli tylko pojawi się informacja lub po przeglądach technicznych, które także cyklicznie są wykonywane – zaznacza. W ostatnich latach zakupiono urządzenie do zabawy, ławki, wyremontowano ogrodzenie boiska i zamontowano nowe bramki. Istniejące na placu urządzenie zostanie wymalowane wiosną.

O komentarz w sprawie dewastowanego placu zabaw poprosiliśmy policję. Mundurowi wyjaśnili, iż zgłoszenia w tym temacie nie otrzymali. Zadeklarowali, iż wskazane miejsce będą patrolować. Więcej w obecnym wydaniu "Życia".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!