Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Młodzież pokazała jak grać

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 28 dni temu    26.09.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Piast Poniec - AP Reissa 0 : 4Piast Poniec - AP Reissa 0 : 4 fot. S. Hajduk

Piast Poniec wciąż bez punktów na własnym boisku. W dziewiątej kolejce drużyna Jerzego Radojewskiego dostała lekcję jak powinno się grać w piłkę nożna od młodzieży z AP Reissa. Goście wygrali 4 : 0. - Zaskoczyli nas w pierwszych fragmentach zdecydowaniem, agresją, dobrym rozwiązywaniem zadań taktycznych. My natomiast przyglądaliśmy się. Bramki były konsekwencją pazerności gości na gole - podsumował trener gospodarzy. 

R E K L A M ABolsius

Zespół AP Reissa złożony z samych młodzieżowców od pierwszych minut ruszył na gospodarzy i bardzo szybko objął prowadzenie. W 26. minucie przyjezdni kombinacyjnie rozegrali rzut rożny i podwyższyli prowadzenie. Gospodarze najlepszą okazję do zdobycia gola kontaktowego mieli w 33. minucie. Strzał Krzysztofa Karcha obronił młody bramkarz AP Reissa. W drugiej połowie goście zdobyli kolejne dwie bramki i zasłużenie wywieźli z Ponieca trzy punkty. - Nie ulega wątpliwości, że ustępowaliśmy przeciwnikowi pod każdym względem. Od nastawienia mentalnego zaczynając, kończąc na aspektach czysto piłkarskich. Dlatego efekt w postaci takiej różnicy goli musiał się pojawić. W przerwie dokonałem trzech zmian. Zespół na początku drugiej połowy próbował coś zdziałać, jednak trzecia bramka ostudziła nasz zapał. Myślę, że mamy pogląd jak powinna wyglądać gra. W zespole gości cały czas była rozmowa, naganianie chęci grania. My natomiast byliśmy bardzo potulni, przybici od pierwszego gwizdka, gdy przeciwnik na nas ruszył - skomentował sobotnie spotkanie Jerzy Radojewski.  

Została już tylko Korona.

Piast Poniec - AP Reissa 0 : 4 (0 : 2)
0 : 1 - (9')
0 : 2 - (26')
0 : 3 - (55')
0 : 4 - (61')
Piast: Chudziak – Ramota, Klimasz, Siniecki (66’ Lokś), Janowicz, Dorociak (46’ Wydmuch), Cheba (46’ Matecki), Piaszczyński (46’ Prałat), Dawidziak (66’ Alejski), Karch (80’ Szwarczyński), Gendera

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kibic
26 dni temu 2
Przeciwnikowi chciało się biegać. Ależ zaskoczenie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
28 dni temu ocena: 100%  1
Parodia. Kompletny brak pomysłu na zespół.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji