Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Mniej przejazdów przez tory kolejowe

› Społeczeństwo ponad rok temu    13.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przejazd na ul. Polnej w PoniecuPrzejazd na ul. Polnej w Poniecu fot. google maps

W gminie Poniec przewiduje się likwidację dwóch przejazdów kolejowych w związku z przebudową linii Ostrów Wielkopolski – Leszno – Głogów. 

 

Zamknięte będą przejazdy na ul. Polnej z powodu ograniczonej widoczności i... na polnej drodze bo jest tam przekroczenie pochylenia na dojeździe. Dojazd do terenów odciętych przez likwidację przejazdu mógłby zostać zapewniony przez istniejący układ dróg publicznych.

PKP chce poznać zdanie mieszkańców gminy. W specjalnie przygotowanej ankiecie internetowej można wyrazić swoje stanowisko.

Na stronie internetowej - TUTAJ KLIKzainteresowani w przypadku zgody lub sprzeciwu, mogą dodać komentarz w oknie „Komentarze” (na dole strony) z podaniem numeru przejazdu, którego tyczy się uwaga (numer przejazdu z listy na mapie) i argumentacją. Komentarze można umieszczać do 19 września.

Przejazdy do likwidacji - KLIK

numer 38. ul. Polna, Poniec

numer 37. Droga polna, Poniec 

/google maps

 

Czytaj: Zdecydował, że chce dawać innym nadzieję

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!