Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Mocne uderzenie na muzyczną inaugurację WOŚP dla maluszków

› Społeczeństwo ponad rok temu    12.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 8 ocen 5 / 100%
A A A
Gostyń. Fani oszaleli, kiedy kapela Ga-Ga Zielone Żabki zagrała utwór pt. Gostyń. Fani oszaleli, kiedy kapela Ga-Ga Zielone Żabki zagrała utwór pt. "Wojna". Sexbomba też była wybuchowa fot. A. Fajczyk

To była głośna inauguracja 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w GOK Hutnik. Podczas piątkowego wieczoru zaprezentowały się legendy polskiej sceny punk i rock - czyli kapele Sexbomba i GA-GA Zielone Żabki.

Przy wejściu do ośrodka kultury gości witali wolontariusze WOŚP z puszkami. Symboliczna cegiełka za 10 zł była jednocześnie wstępem na koncert. Do Hutnika przyszli fani kapel, których początki sięgają jarocińskich koncertów rockowych oraz osoby, które uznały, że pomaganie jest dziecinnie proste.

Formacja Ga-Ga Zielone Żabki to kapela „zlepiona” z dwóch zespołów polskiej, niezależnej sceny muzycznej. Liderem jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Na scenie GOK Hutnik grupa zaprezentowała się, jak zwykle, w dobrej formie i sporo namieszała. Występ był od początku „wybuchowy”. - Pozdrawiamy dziki - zawołali na powitanie, w odniesieniu do tego, co planuje ministerstwo rolnictwa. - List do Andrzeja! List do Andrzeja! - krzyczeli fani, domagając się jednego ze swoich ulubionych kawałków. Utwór zaśpiewano, ale nieco później. Kapela zagrała też kawałki z najnowszego albumu pt. „Alternatywne Światy”. Żywiołowe, mocne granie ucieszyło publiczność, zachęcało do energetycznego pogo.

Jak było na pierwszej tegorocznej studniówce? - KLIK

Później gostyńską publiczność gorąco powitał wokalista Sexbomby Robert Szymański. I ze sceny poleciały kawałki z pogranicza punkrocka i rock’n’rolla. "Żmija" porwała publiczność na początku. - Alkohole, pocałunki, rock'n'rolle Białą ścieżką ostry zjazd na samo dno. Na dnie piekła przez źrenice rozszerzone. Zobaczyłem, zrozumiałem właśnie to: Nikt inny tylko ty, nikt inny tylko ty - popłynęło ze sceny nieco później. 

W trakcie koncertu odbyły się licytacje gadżetów Wielkiej Orkiestry oraz koszulek zespołów. W tym roku „gramy” dla dzieci małych i bez focha, a pieniądze zbierane są na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

TUTAJ zobacz, gdzie będą grać z okazji 27. finału WOŚP w Gostyniu

- finał WOŚP w Goli - KLIK

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ wszyscy równi
  ponad rok temu ocena: 17%  3
  do owsika!!!!!!!!!!!!!!!!!!...ty śmieciu `...idź i zrób sobie lewatywe!! uratujesz dupe bo mózgu już nie!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ owsik
  ponad rok temu ocena: 22%  2
  Że zdjęć wynika że normalnych tam nie było ,same (...) jak ich idol (...)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Do redakcji
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Bardzo słabe redakcjo pominięcie gostyńskiego zespołu który również grał .... Jak w gostyńskich mediach jest taka promocja naszych kapel to nie mam pytań
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji