Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Motyle, biedronki, piraci i księżniczki bawiły się świetnie

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    28.11.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Andrzejkowe Party dla dzieciGostyń. Andrzejkowe Party dla dzieci fot. A. Fajczyk

Najmłodsi mieszkańcy gminy Gostyń już rozpoczęli andrzejkowe szaleństwo. Wczoraj wspólnie bawili się na "Andrzejkowym party", zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Impreza odbyła się w kręgielni. W sali spotkały się maluchy i nastolatki. Każdy z nich gotowy był do przeżycia wspaniałej przygody, w kolorowym przebraniu - takim, na który pozwoliła im wyobraźnia. Do kręgielni przybyli piraci, przyleciały pszczółki, biedronki, motyle, zjawiły się księżniczki, koty i inne zwierzaki. Uczestników nie trzeba było zachęcać do tańców. Wystarczyło, że w sali zabrzmiała muzyka i od razu rozpoczęła się dobra zabawa. Towarzyszyły jej efekty specjalne, jak chociażby bańki mydlane, które nagle „spadły z nieba”.

Gorące i rytmiczne tańce przerywane były konkursami sprawnościowymi - uczestnicy imprezy podzieleni zostali na grupy, które rywalizowały w zmaganiach z piłką czy w biegu „na czworakach”. Aby dzieciom wystarczyło sił do harcowania i zmagań sprawnościowych, organizatorzy przygotowali dla nich posiłek. Na Andrzejkowym Party bawiło się blisko 70 małych mieszkańców gostyńskiej gminy.

Czytaj także o protestach przeciwko "Białej Księdze" w Krobi

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!