Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Może zamienisz kwiatek na pomoc dla Oskara?

› Aktualności ponad rok temu    23.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 5 ocen 9 / 100%
A A A
Oskar Zaremba z DaleszynaOskar Zaremba z Daleszyna fot. A. Fajczyk

Zbliża się koniec roku szkolnego. Wśród najmłodszych dzieci z gminy Gostyń jest Oskar, który nie może chodzić do szkoły, chociaż bardzo by chciał. Jest poważnie chory, potrzebuje pomocy. Może pieniądze, które zazwyczaj przeznacza się na kwiaty dla nauczycieli, rodzice zdecydują się przekazać Oskarowi?

Stowarzyszenie „Dziecko”, wspierane przez PCPR w Gostyniu, prowadzi zbiórkę środków na pomoc dla chorego na raka sześcioletniego Oskara. To chłopiec z Daleszyna, którego największym marzeniem jest wyzdrowieć i pójść z innymi dziećmi do szkoły.

Teraz „Dziecko” apeluje do dyrektorów szkół, wychowawców i nauczycieli z gmin powiatu gostyńskiego, by przyłączyli się do akcji „Zamień kwiatek na pomoc Oskarowi”. Stowarzyszenie prosi, by wychowawcy i nauczyciele zaproponowali uczniom i rodzicom, by kwiatek wręczany na koniec roku szkolnego, jako sympatyczne i serdeczne podziękowanie za wkład w edukację dzieci, zamienić na pomoc dla Oskara.

Apeluje, aby zebrać w klasie złotówki przeznaczone na kwiatki i wpłacić je - jako dar klasy i nauczyciela - na konto nr 45 2030 0045 1110 0000 0270 8990 z dopiskiem „Dla Oskara”. To specjalne konto Stowarzyszenia „Dziecko” (ul. Bojanowskiego 14 a, 63-800 Gostyń) przeznaczone na pomoc Oskarowi i jego rodzicom. Wszystkim chętnym Stowarzyszenie „Dziecko” prześle wzór ulotki zachęcającej do udziału w akcji pomocy Oskarowi. Zgłoszenie tej potrzeby należy przesłać na adres poczty elektronicznej: stowarzyszeniedziecko@wp.pl

* * *

Przypominamy: Oskar ma 6 lat. Mieszka z rodzicami w powiecie gostyńskim. W marcu tego roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy, który zaatakował układ kostny i węzły chłonne. Jego rodzice, którzy wychowują jeszcze dwie siostry Oskara, podjęli od razu leczenie syna. Potrzebne są jednak pieniądze na pokrycie dodatkowych kosztów związanych leczeniem i dojazdami do specjalistów. Pomóżmy Oskarowi i jego rodzicom! TWOJA POMOC TEŻ JEST WAŻNA !

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gostyn
ponad rok temu ocena: 100%  5
Musimy podpowiedzieć nauczyciela pewnie sami się nie odezwa, a pomoc dla małego oskarka jest ważna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pogorzela
ponad rok temu ocena: 100%  4
Popieram w 100%,kwiatki po 2 dniach do kosza a chłopcu się przydadza.narazie nic o tym nie mowią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mama
ponad rok temu ocena: 100%  3
U nas w pogorzeli nic o tym nie mówią....i pewnie tego nie zaproponują,bo aby czekaja na kwiatki.A pomysł super
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hafer
ponad rok temu 2
Ja również jestem za. Oby tylko nauczyciele nie poczuli się " urażeni". Różnie bywa...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mama
ponad rok temu ocena: 100%  1
Popieram te akcję!!!! Kwiatki zwiędną a pieniądze przydadzą się temu chłopcu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji