Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Można się rozwijać na wielu polach

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    15.07.2015
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jarmarczne występy w czasie wędrówkiJarmarczne występy w czasie wędrówki fot. Grupa "POLE do popisu"

Dzięki inicjatywie Darii Andrzejewskiej, Magdaleny Wojciechowskiej i Magdaleny Korniłowicz nie nudziły się dzieci z gminy Krobia. Panie, które jak mówią „same jesteśmy mamami” i współpracowały już przy kilku projektach postanowiły, przy udziale innych rodziców zorganizować najmłodszym nietypową rozrywkę.

- Okazało się, że jest stodoła, w której możemy zrobić warsztaty. Chciałyśmy wyjść w przestrzeń, żeby tę naszą wieś, tu w Wielkopolsce, gdzie nie ma jezior i gór odczarować - mówi Daria Andrzejewska.

 Podkreśla dużą rolę rodziców w organizacji zajęć, którzy chętnie włączyli się w ten pomysł. - Wszyscy, którzy są obecni w projekcie ochoczo się do niego dołączyli. Skrzyknęliśmy się, okazało się, że każdy coś potrafi - gotować, malować i wiele innych artystycznych rzeczy - dodała współorganizatorka zajęć.

Więcej w kolejnych wydaniach "Życia Gostynia"

             

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!